Del denne artikel:
Den 19.-20. marts 2025 deltager Geopal i FS Conference’25 på Marienlyst Strandhotel i Helsingør – Nordens største konference om Functional Safety.
Functional Safety er afgørende for at beskytte mennesker, miljø og kritisk infrastruktur. Hos Geopal har vi specialiseret os i gasdetektion og sikkerhedssystemer, og vi ved, hvor vigtigt det er at integrere effektive sikkerhedsløsninger i industrielle processer.
Jeg ser frem til at deltage på konferencen, og jeg står klar til at tale om, hvordan gasdetektion og Functional Safety går hånd i hånd for at minimere risici og sikre driftssikkerhed.
Hos Geopal brænder vi for at skabe trygge arbejdspladser med pålidelige gasdetektionsløsninger. Jeg glæder os til at møde branchen, dele vores viden og deltage i spændende diskussioner om risikovurdering, compliance og de nyeste trends inden for Functional Safety.
Skal du med til FS Conference’25? Lad os tage en snak om, hvordan vi sammen kan styrke sikkerheden!

Christian Møller
Produktion og Salg